Kviečiame dalyvauti „KTPC InnoHack’22“ hakatone

Tapkite ateities dalimi, kuri prisidės prie sprendimų mažinančių klimato kaitos keliamus iššūkius.

Data:  2022 m. gruodžio 2 d.
Vieta: Iškilmių salė (236 auditorija), VDU Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.
Renginio pradžia: 8.30 val.
Renginio pabaiga ir apdovanojimai: 19 val.

Kviečiame registruotis studentus, dėstytojus, mokslininkus ir visus norinčius išbandyti savo jėgas bei pasinaudoti galimybe siūlyti inovatyvius sprendimus, kurie mažintų klimato pokyčius. Hakatono metu Jūsų laukia įvairios kūrybiškumą ir proaktyvų mąstymą skatinančios užduotys, įkvepiantys pranešėjai bei mentoriai, kurie lydės visose užduotyse. Turėsite galimybę ne tik atrasti inovatyvius sprendimus, bet ir patikrinti savo idėją su profesionalų pagalba. Jus konsultuos patyrę mentoriai, o idėjas vertins kompetentinga investuotojų, verslo ir mokslo atstovų komisija.

Klimato kaita apima labai daug sričių, tad sprendimai gali būti keliami ir šiose srityse:

• švietimo ir socialinės inovacijos;
  • kūrybinės industrijos ir proveržio inovacijos;
  • skaitmeninė transformacija;
  • biotechnologijos ir biosistemų inžinerija, sveikatos technologijos;
  • bioekonomika;
  • agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas, klimato kaitos poveikis.

Kiekviena komanda turi galimybę laimėti, o laimėtojų laukia:

• pirmos trys vietos pasidalins 3000 eurų;
  • VDU KTPC 10 val. konsultacijų nuo verslo pradžios iki produkto paleidimo į rinką;
  • galimybė pasinaudoti inkubavimo paslaugomis VDU verslo inkubatoriuje.

VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro komanda, kviečia burtis į komandas bei aktyviai dalyvauti.

REGISTRUOTIS KVIEČIAME ČIA: https://forms.office.com/r/qgdvdSMHB4

Sekite naujienas:

FB: VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras
LinkedIn: Communication and technology transfer center