fbpx

  Mokslininkų, investuotojų ir verslo angelų diskusija: „Kaip uždirbti iš savo žinių?“

  VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras (KTPC) kviečia aukštojo mokslo bendruomenę į mokslininkų, investuotojų ir verslo angelų diskusiją apie žinių panaudojimą ir pardavimą: „Kaip uždirbti iš savo žinių?

  Diskusijoje dalyvaus VDU Mokslo ir inovacijų departamento direktorius Darius Milčius, turintis šešis patentus bei gausų mokslinių tyrimų ir eksperimentine plėtros patirtį, bei Lietuvos verslo angelų asociacijos steigėjas Martynas Kanzeras, kuris kuria ir vysto verslus jau virš 20 metų.

  Taip pat savo žiniomis ir įžvalgomis pasidalins VDU kalbos technologijų mokslininkė ir „Lingo data“ įmonės įkūrėja dr. Danguolė Kalinauskaitė, Biofarmacijos tyrimų laboratorijos vadovė Neringa Kuliešienė ir VDU Žemės ūkio akademijos prof. Laima Česonienė.

  Renginyje sužinosite, kaip mokslas gali pritaikyti tyrimų rezultatus verslo aplinkoje, pritraukti investicijas, bendradarbiauti su verslininkais ir galiausiai sukurti plačiai naudojamas inovacijas.

  Data ir laikas: 2023 m. gruodžio 7 d. 12 val.

  Vieta: Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) IV rūmai, bendradarbiavimo erdvė “InnoSpace” (I aukštas), Universiteto g. 8a, Kauno raj., Akademija

  Programa:

  12.00-13.00 val. Plenarinė diskusija „Kaip uždirbti iš savo žinių?“

  13.00-13.30 val. Auditorijos klausimai

  13.30-14.00 val. Diskusijos pratęsimas prie kavos

  Registracija (būtina): https://bit.ly/49TBhpp

  Organizatoriai: VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras įgyvendina „HEI innitiatives“ projektą „Entrepreneur“.