fbpx

  Skaitmeninių pietų klubas – apie automatizavimo galimybes ir e. prekybos sėkmę

  Kviečiame dalyvauti „E-DIH.LT“ organizuojamuose Skaitmeninių pietų klubo „EDIH take out“ susitikimuose! Tai – nuotolinių susitikimų platforma tiems, kurie ieško efektyviausio būdo skaitmenizuoti savo verslo procesus, su tais, kurie siūlo pažangiausius sprendimus skaitmenizacijai.

  Susitikimo metu „OpIT“ pardavimų vadovas Domas Žemaitis nagrinės automatizavimo galimybės naudojant „Power Automate“, taip pat patars kaip optimizuoti verslo procesus ir sumažinti rankinį darbą.

  Tuo metu Tomas Janušauskas, UAB „A5A“ bendrasavininkas, JAV Austin Peay State universiteto absolventas, įmonių IT vystymo konsultantas, pristatys kaip įvairios platformos ir priemonės veikia e. prekybos sėkmę, aptars kaip analizės priemonės padeda suprasti vartotojų elgseną ir optimizuoja pardavimus bei apžvelgs naujųjų technologijų integravimą į elektroninės prekybos platformas ir jų poveikį.

  Susitikimai vyksta kas antrą mėnesio antradienį nuotoliniu būdu, todėl skaitmeninių pietų klube „EDIH take out“ galite sutikti potencialius klientus iš visos Lietuvos. Susitikimų trukmė – valanda.

  Registracija (būtina): https://lnkd.in/eCM-EPXH (prisijungimo į susitikimus nuorodą gausite registracijoje nurodytu el. pašto adresu).