fbpx

  Stalo žaidimas „Kondigno“ nominuotas Kauno startuolių apdovanojimuose

  Socialinę atskirtį mažinantis stalo žaidimas „Kondigno“ Kauno startuolių apdovanojimuose atstovaudamas VDU sužavėjo konkurso komisiją – pateko tarp trijų geriausių „Už tvaresnį, geresnį pasaulį“ kategorijoje. Dabar VDU absolventų sukurtas startuolis žengė į kitą etapą – viešą balsavimą, kuris sudarys net 50 proc. bendro balo.

  Iki gruodžio 3 d. galite apsilankyti https://kaunostartuoliai.lt/nominantai ir atiduoti savo balsą už VDU absolventų sukurtą „Kondigno“. Tai – stalo žaidimas, įgalinantis bei įtraukiantis regėjimo negalią turinčius asmenis.

  „Pagal Amerikos Aklųjų Fondo atlikto tyrimo duomenis, tik 1 iš 10 neregių žmonių geba skaityti Brailio raštą. Atlikdami rinkos analizę pastebėjome, jog laisvalaikio užsiėmimų, leidžiančių lygiavertiškai įtraukti ir regėjimo negalią turinčius asmenis už prieinamą kainą išties trūksta, – sakė vienas iš „Kondigno“ kūrėjų Justinas Blažukas. – Mūsų produktas atsižvelgia į šių dienų aktualijas ir siūlo inovatyvų sprendimo būdą. Tai – pirmas tokių stalo žaidimų pavyzdys, kurio taisyklės, siužetas ir užduotys yra pateikiamos mobiliojoje aplikacijoje.“

  Kurdama žaidimą komanda aktyviai bendradarbiavo su regėjimo negalią turinčiais žmonėmis, Lietuvos Aklųjų ir Silpnaregių sąjunga, Vytauto Didžiojo Universiteto mokslininkais bei stalo žaidimų entuziastais.

  Stalo žaidimą galite išvysti ir patys išbandyti VDU „InnoSpace“ erdvėje, o daugiau informacijos apie „Kondigno“ rasite čia.