Verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius

Vytauto Didžiojo universiteto Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro Verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius ir siūlo:

• biuro patalpas;
  • laboratorijas;
  • diskusijų erdves verslo susitikimams;
  • patogią automobilių stovėjimo aikštelę;
  • bendradarbiavimo galimybes su inkubatoriaus bendruomenės nariais;
  • galimybes dalyvauti parodose ir kituose renginiuose pristatant savo įmonę;
  • KTPC komandos konsultacijas verslo vystymo, intelektinės nuosavybės, rinkodaros ir finansavimo šaltinių paieškos klausimais.

Turto apžiūros sąlygos:

Už Turto apžiūrą atsakinga KTPC inkubatoriaus koordinatorė Inga Adamonytė, tel. +370 650 54264. Turto apžiūra vyks šių metų kovo 28 d., Konkurso dalyviui su atsakingu asmenimi iš anksto susitarus dėl apžiūros.

Konkurso dalyvių registracija:

Konkurso dalyviai registruojami adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A 221 kab. Konkurso dalyvius registruoja KTPC inkubatoriaus koordinatorė Inga Adamonytė šių metų balandžio 13 d. (tel. + 370 650 54264), registracija vykdoma nuo 10 val. 00 min. iki 12 val. 00 min. ir nuo 13 val. 00 min. iki 15 val. 00 min. Vokai pateikiami juos pristatant KTPC inkubatoriaus koordinatorei Ingai Adamonytei adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A, 221 kab. nuo 10 val. 00 min. iki 12 val. 00 min., ir nuo 13 val. 00 min. iki 15 val. 00 min. Pristatymo būdas paštu registruotu ar neregistruotu laišku nenumatytas.

Komisijos posėdis:

Konkursas vykdomas Komisijos posėdžio metu, kuris numatomas 2023 m. balandžio mėn. 14 d. 10 val. 00 min. adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A, 223 kab. kontaktiniu arba nuotoliniu būdu.