Kviečiame prisijungti į VDU verslo inkubatorių

VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro (KTPC) verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius, kurie vykdo ar artimiausiu metu ketina pradėti vykdyti mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP).

Mūsų prioritetinės kryptys: agrobiotechnologijos, bioenergetika, miškininkystė, maisto technologijos, sauga ir sveikatinimas,  aplinkosauga ir socialinės agroinovacijos.

Jauniems verslams siūlome:

• biuro patalpas;
    • laboratorijas;
    • diskusijų erdves verslo susitikimams;
    • patogią automobilių stovėjimo aikštelę;
    • bendradarbiavimo galimybes su inkubatoriaus bendruomenės nariais;
    • galimybes dalyvauti parodose ir kituose renginiuose pristatant savo įmonę;
    • KTPC komandos konsultacijas verslo vystymo, intelektinės nuosavybės, rinkodaros ir finansavimo šaltinių paieškos klausimais.

VDU verslo inkubatoriuje įsikūrusias įmones galite rasti paspaudę čia.

Konkurso dalyvių registracija

Už turto apžiūrą atsakinga KTPC inkubatoriaus koordinatorė Inga Adamonytė (tel. +370 650 54264). Turto apžiūra vyks 2024 m. sausio 9 d., nuo 10 val. iki 12 val. ir nuo 13 val. iki 15 val. Konkurso dalyviui su atsakingu asmenimi iš anksto susitarus dėl apžiūros.

Konkurso dalyviai registruojami adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A 221 kab. Konkurso dalyvius registruoja KTPC inkubatoriaus koordinatorė Inga Adamonytė 2024 m. sausio 16 d. (tel. + 370 650 54264), registracija vykdoma 10 val. – 12 val. ir nuo 13 val. iki 15 val.

Vokai pateikiami juos pristatant KTPC inkubatoriaus koordinatorei Ingai Adamonytei adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A, 221 kab., pristatymo būdas paštu registruotu ar neregistruotu laišku nenumatytas.

Komisijos posėdžio metu bus susipažįstama su pateiktomis konkursui paraiškomis, o jis vyks 2024 m. sausio 17 d., 13 val. adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A, 223 kab. arba nuotoliniu būdu.

Plačiau apie konkursą

Konkurso Nr. 1 sąlygos Konkurso Nr. 2 sąlygos Konkurso Nr. 3 sąlygos Konkurso Nr. 4 sąlygos Konkurso Nr. 5 sąlygos